fbpx
środa, 08 kwiecień 2020

Zniknęły 3 pompy CO

napisane piątek, 26 lipiec 2019 17:39

1.07. Lipniki – Nieznany sprawca po zniszczeniu rolet zewnętrznych i wyważeniu okna balkonowego w zamkniętym domu niezamieszkałym w surowym stanie dostał się do środka i ukradł trzy pompy CO, przedłużacz elektryczny, wkrętarko wiertarkę, armaturę sanitarną, wszystko o łącznej wartości 6100 zł na szkodę mieszkańców Pułtuska

22.07. Pułtusk – 61 letnia mieszkanka Białegostoku kierowała Mercedesem po drodze publicznej nie stosując się do decyzji administracyjnej właściwego organu o cofnięciu uprawnienia do kierowania pojazdami. Postępowanie prowadzi KPP w Pułtusku.

22.07. Pułtusk – 53 letni mieszkaniec Pułtuska kierował Mazdą po drodze publicznej nie stosując się do decyzji administracyjnej właściwego organu o cofnięciu uprawnienia do kierowania pojazdami. Postępowanie prowadzi KPP w Pułtusku.

23.07. Pułtusk – 52 letni mieszkaniec Pułtuska znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją partnerką. Będąc w stanie nietrzeźwości wszczynał z nią awantury domowe, kierował wobec niej słowa wulgarne, poniżał, popychał, szarpał i bił pokrzywdzoną. Na wniosek Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku 52 latek został objęty policyjnym dozorem, ponadto Prokurator zastosował wobec niego zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej i nakaz opuszczenia wspólnie zajmowanego lokalu.

21. 07. Dzierżenin – 60 letni mieszkaniec Warszawy po rzece Narew kierował łodzią motorową będąc w stanie nietrzeźwości, 0,27 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzi KPP w Pułtusku.

21.07.  Nowe Niestępowo – 71 letni mieszkaniec pow. pułtuskiego kierował motorowerem po drodze publicznej będąc w stanie nietrzeźwości, 0, 40 mg/l w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzi KPP w Pułtusku.

22.07. Trzciniec – 65 letni mieszkaniec pow. pułtuskiego kierował rowerem po drodze publicznej znajdując się w stanie nietrzeźwości, 1,50 mg/l. Postępowanie prowadzi KPP w Pułtusku.

22. 07. Trzciniec - 39 letni mieszkaniec pow. pułtuskiego kierował rowerem po drodze publicznej znajdując się w stanie nietrzeźwości, 1,44 mg/l. Postępowanie prowadzi KPP w Pułtusku.

  • legitymowań- 660
  • inerwencji- 29
  • nietrzeźwych kierujących- 10
Oficer prasowy policji

podkomisarz Milena Kopczyńska