fbpx
niedziela, 29 marzec 2020

Skradli alkohol za 1000 zł

napisane poniedziałek, 05 sierpień 2019 09:06

26.07. Pułtusk – Nieznani sprawcy, wykorzystując nieuwagę personelu, ukradli alkohol o łącznej wartości tysiąca złotych na szkodę supermarketu w Pułtusku.

28.07. Psary – 66 letni mieszkaniec pow. makowskiego kierował motorowerem po drodze publicznej będąc w stanie nietrzeźwości, 0,32 mg/l w wydychanym powietrzu oraz wbrew zakazowi sądowemu wydanego przez Sąd Rejonowy w Pułtusku i wbrew decyzji administracyjnej wydanej przez Starostwo Powiatowe w Makowie Mazowieckim. Postępowanie prowadzi KPP w Pułtusku.

29.07. Skaszewo Włościańskie – 33 letni mieszkaniec pow. pułtuskiego kierował samochodem osobowym marki VW Passat po drodze publicznej będąc w stanie nietrzeźwości, 1,27 mg/l w wydychanym powietrzu oraz wbrew decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień do kierowania, wydanej przez Starostwo Powiatowe w Pułtusku. Postępowanie prowadzi KPP w Pułtusku.

31.07. Moszyn – 37 letni mieszkaniec pow. pułtuskiego kierował rowerem po drodze publicznej będąc w stanie nietrzeźwości, 0,98 mg/l w wydychanym powietrzu, wbrew obowiązującemu zakazowi sądowemu na wszelkie pojazdy,  orzeczonemu przez Sąd Rejonowy w Pułtusku. Postępowanie prowadzi KPP w Pułtusku.

1.08. Nowe Przewodowo – 37 letni mieszkaniec pow. pułtuskiego kierował rowerem po drodze publicznej będąc w stanie nietrzeźwości, 1,62 mg/l w wydychanym powietrzu, wbrew obowiązującemu zakazowi sądowemu na wszelkie pojazdy, orzeczonemu przez Sąd Rejonowy w Pułtusku.

legitymowań- 715
interwencji- 32
nietrzeźwych kierujących- 13

Oficer prasowy policji

podkomisarz Milena Kopczyńska