fbpx
czwartek, 09 kwiecień 2020

Troje nastolatków rannych

napisane wtorek, 03 wrzesień 2019 13:26

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dziś w Niestępowie

Młoda kobieta straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w drzewo i zaparkowane samochody. Na miejscu pracowali policjanci i inne służby.

Początek dzisiejszego dnia nie przyniósł dobrych wiadomości. W wyniku zdarzenia, do którego doszło na drodze w rejonie szkoły, w Nowym Niestępowie, poszkodowanych zostało troje dzieci. Z informacji uzyskanych od policjantów, którzy pracowali na miejscu wynika, że 18 letnia mieszkanka gm. Pokrzywnica, kierując Fordem, po wyjechaniu z łuku drogi, straciła panowanie nad pojazdem wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. Siła była tak duża, że pojazd przemieścił się następnie na prawidłowo zaparkowanego Nissana a ten kolejno na Opla. Poszkodowane w wyniku zdarzenia dzieci przewiezione zostały do szpitali w Ciechanowie i w Warszawie.

Pamiętajmy, że w wielu różnych miejscach nawierzchnia dróg połączona z opadami atmosferycznymi, wydłuża drogę hamowania pojazdu, w skrajnych wypadkach kierujący może wpaść w poślizg i nie zapanować nad samochodem. Wyprzedzanie w takich warunkach, wymijanie, wchodzenie w zakręt może być bardzo niebezpieczne. Apelujemy o to, by myśleć i przewidywać zagrożenia.

Oficer prasowy policji

podkomisarz Milena Kopczyńska