fbpx
wtorek, 07 kwiecień 2020

Rozpoznajesz? Powiadom policję

napisane środa, 11 wrzesień 2019 15:12

Policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Wyszkowie prowadzą czynności dotyczące pobicia mężczyzny przy ul. Pułtuskiej w Wyszkowie.

Wizerunki prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa zarejestrowały kamery. Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzn.

Policjanci z referatu dochodzeniowo-śledczego KPP w Wyszkowie prowadzą postępowanie w sprawie pobicia mężczyzny, do którego doszło w dniu 30.03.2019 roku około godz.3:00 na ul. Pułtuskiej w Wyszkowie (okolice baru Manhattan).
W toku wykonanych czynności policjanci zabezpieczyli zapis z kamery monitoringu i na jego podstawie uzyskali wizerunek dwóch mężczyzn, którzy podejrzewani są o to pobicie. Ich personalia nie są jednak znane, dlatego też policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzn.
Jeśli ktoś rozpoznaje wskazane osoby lub ma jakąkolwiek informacje dotyczące zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym KPP w Wyszkowie tel. 29 743 6221 lub oficerem dyżurnym 29 743 6200. Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Gwarantujemy anonimowość.