fbpx
środa, 01 kwiecień 2020

Policja bada weekendowe wypadki

napisane poniedziałek, 14 październik 2019 16:17
Kierujący Mazdą, 37 letni mieszkaniec Pruszkowa, na prostym odcinku drogi, najechał na tył osobowego Mercedesa Kierujący Mazdą, 37 letni mieszkaniec Pruszkowa, na prostym odcinku drogi, najechał na tył osobowego Mercedesa

Na skutek poniesionych w zdarzeniach drogowych obrażeń do szpitala trafiły trzy poszkodowane osoby.

Do pierwszego zdarzenia doszło w piątek w Obrytem. Kierujący Mercedesem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, wyjechał przed nadjeżdżającą ciężarówkę. Samochody zostały poważnie uszkodzone, a podróżujący osobówką 90- letni kierujący wraz żoną przewiezieni do szpitala w Pułtusku. [Sprawdź tu]

Z kolei do drugiego wypadku doszło w sobotę w miejscowości Klusek na drodze krajowej nr 61. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że kierujący Mazdą, 37 letni mieszkaniec Pruszkowa, na prostym odcinku drogi, najechał na tył osobowego Mercedesa z przyczepką. Na skutek zdarzenia poszkodowany, 59 letni kierowca został przewieziony do szpitala.
Badania na zawartość alkoholu w organizmie wykazały, że wszyscy kierujący byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają okoliczności tych zdarzeń i apelują o zachowanie ostrożności na drodze.

W miejscach zdarzeń ruch odbywał się wahadłowo. Wsparcia policjantom udzielali druhowie z OSP w Obrytem i funkcjonariusze PSP w Pułtusku.

Oficer prasowy policji

podkomisarz Milena Kopczyńska