fbpx
sobota, 04 kwiecień 2020

[AKTUALIZACJA] Kobieta zginęła pod kołami BMW

napisane poniedziałek, 25 listopad 2019 20:25
Zdjęcie poglądowe: pixabay.com Zdjęcie poglądowe: pixabay.com

Nie żyje 54 letnia kobieta potrącona przez samochód w Pułtusku na ul. Kościuszki. Okoliczności tragedii na drodze krajowej nr 61 wyjaśnia Policja pod nadzorem Prokuratora

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 17. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że kobieta wtargnęła pod koła BMW, którym kierował 19 latek. Do wypadku doszło poza przejściem dla pieszych. Jezdnia była oświetlona. Niestety na skutek poniesionych obrażeń mieszkanka Pułtuska zmarła.
Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin trwały czynności procesowe. Oprócz służb ratunkowych obecny był Prokurator. Prowadzone śledztwo pozwoli na ustalenie dokładnych okoliczności wypadku.
To już 7 w tym roku tak tragiczny wypadek na terenie naszego powiatu i 7 ofiara śmiertelna, jednocześnie jest to 3 pieszy, który poniósł śmierć w wyniku wypadku drogowego. Policjanci apelują o ostrożność na drodze.

Prosimy wszystkich użytkowników dróg, zarówno kierowców, jak i niechronionych uczestników ruchu drogowego o rozwagę. Pamiętajmy, że przepisy, znaki drogowe, ograniczenia prędkości są po to, by się do nich dostosować!
Policjanci przypominają również o używaniu elementów odblaskowych przez pieszych.

Oficer prasowy policji

podkomisarz Milena Kopczyńska