fbpx
czwartek, 09 kwiecień 2020

Policjanci zatrzymali podejrzanego o uszkodzenie mienia

napisane wtorek, 26 listopad 2019 10:53

Mężczyzna kilkukrotnie niszczył ściany w budynku, który należał do TBS w Pułtusku. Ponadto groził sąsiadom i znieważał funkcjonariuszy publicznych

Mimo, że policjanci stawiali mu już zarzuty, 64 latek dalej dopuszczał się łamania prawa. Ponieważ wcześniejsze środki okazywały się nieskuteczne, na wniosek Policji i Prokuratora Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt.

Początek wydarzeń miał miejsce ok. 2 miesiące temu. Zaczęło się od znieważenia urzędnika Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pułtusku przy okazji korzystania ze świadczeń przez 64 latka. Następnie agresywny mężczyzna wielokrotnie niszczył mienie należące do Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Zdemolował ściany w mieszkaniu, które zostało mu udostępnione a w ubiegłym tygodniu groził podpaleniem i uszkodzeniem ciała swoim sąsiadkom. Wobec mężczyzny zainterweniowali policjanci. I tym razem agresja przeniosła się na funkcjonariuszy Policji. 64 latek używając słów powszechnie używanych za obelżywe, znieważył interweniujących policjantów.

Oficer prasowy policji

podkomisarz Milena Kopczyńska