fbpx
niedziela, 05 kwiecień 2020

Wyrzuciła 22 tys. zł przez okno

napisane poniedziałek, 09 grudzień 2019 12:15

Kronika KPP Pułtusk

29.11. Płocochowo – 24 letni mieszkaniec pow. pułtuskiego kierował samochodem osobowym marki Fiat wbrew zakazowi sądowemu wydanego przez Sąd Rejonowy w Pułtusku.

29.11. Strzegocin – 60 letni mieszkaniec pow. pułtuskiego kierował rowerem po drodze publicznej, będąc w stanie nietrzeźwości 0,42 mg/l oraz wbrew zakazowi sądowemu wydanego przez Sąd Rejonowy w Pułtusku.

29.11. Zbroszki – 30 letni mieszkaniec pow. pułtuskiego używając słów wulgarnych i powszechnie używanych za obelżywe znieważył policjantów Wydziału Prewencji, podczas i w związku z wykonywaniem przez nich obowiązków służbowych.

4.12. Pułtusk – Nieznany sprawca podając się za funkcjonariusza CBŚP zadzwonił na nr stacjonarny należący do 80 letniej mieszkanki Pułtuska i pod pozorem akcji Policji mającej na celu ujęcie oszusta podającego się za policjanta dokonującego oszustw, nakłonił pokrzywdzoną do pójścia do banku i zaciągnięcia kredytu w kwocie 22 tys. złotych, a następnie po powrocie pokrzywdzonej do miejsca zamieszkania podczas rozmowy telefonicznej polecił wyrzucenie uzyskanych pieniędzy przez okno, co pokrzywdzona uczyniła.

6.12. Pułtusk– 30 letni mieszkaniec Pułtuska, kierował pojazdem marki Opel, wbrew obowiązującemu zakazowi sądowemu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych orzeczonemu przez Sąd Rejonowy w Pułtusku.

legitymowań- 835
interwencji- 28
nietrzeźwych kierujących- 4

Oficer prasowy policji

podkomisarz Milena Kopczyńska