fbpx
poniedziałek, 30 marzec 2020

Może przebywać na Mazowszu!

napisane środa, 08 styczeń 2020 11:16

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu poszukują mężczyzny, który może mieć związek z zabójstwem kobiety nad Wartą

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, prosimy o kontakt z policjantami prowadzącymi sprawę.
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu zwracają się z ponownie prośbą o pomoc w identyfikacji osoby. Śledczy w dalszym ciągu prowadzą sprawę zabójstwa kobiety, której zwłoki zostały odnalezione 19 września 2018. w pobliżu Mostu św. Rocha w Poznaniu. Po publikacji wizerunku osoby, policjanci otrzymali kilka informacji, które zostały sprawdzone, natomiast żadna z tych wiadomości nie miała związku ze sprawą.
Przypominamy, że 16 września 2018 r. kamery monitoringu zarejestrowały mężczyznę, który może mieć związek z tą sprawą. Dodatkowo, policjanci z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Poznaniu, na podstawie monitoringu sporządzili wersje wyglądu poszukiwanej przez nas osoby.
Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat jego pobytu prosimy o kontakt z policjantami prowadzącymi śledztwo, pod numerem telefonu 609 802 912. Informację można przekazać także w każdej jednostce policji na terenie całego kraju.

Redakcja WPU24

Jarosław Kopeć
tel. 512 947 515