fbpx
sobota, 04 kwiecień 2020

Policjanci proszą o pomoc

napisane piątek, 10 styczeń 2020 10:22

Policjanci wydziału kryminalnego prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, w którym ranny został motocyklista, a sprawca uciekł z miejsca

Do zdarzenia doszło na ul. Świętojańskiej w Wyszkowie. Wizerunek mężczyzny podejrzewanego o spowodowanie wypadku zarejestrowały kamery monitoringu. Osoby, które rozpoznają tego mężczyznę proszone są o kontakt z wyszkowską Policją – osobiście lub telefonicznie.

Wyszkowscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, który miał miejsce w Wyszkowie przy ul. Świętojańskiej. W zdarzeniu ranny został motocyklista, a kierujący samochodem bmw uciekł z miejsca wypadku. W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu z zarejestrowanym wizerunkiem mężczyzny, który jest podejrzewany o spowodowanie tego wypadku.
Osoby, które rozpoznają tego mężczyznę proszone są o kontakt z wyszkowską Policją, osobiście ul. Kościuszki 13,  telefonicznie na nr 29 743 6250 lub 29 743 6200 bądź też mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gwarantujemy anonimowość.

Redakcja WPU24

Jarosław Kopeć
tel. 512 947 515