Wpadł na gorącym uczynku

Wpadł na gorącym uczynku

Kilka dni temu policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, w tym osobę podejrzaną o sprzedaż substancji psychotropowych na terenie powiatu pułtuskiego.

48 - latkowi grozi do 10 lat pozbawienia Kryminalni od pewnego czasu zajmowali się namierzeniem dealera narkotyków w Pułtusku. W końcu wytypowali handlarza i go zatrzymali. W mieszkaniu należącym do dealera znaleźli i zabezpieczyli kilkanaście porcji handlowych amfetaminy, przyrządy służące do porcjowania, ważenia i pakowania narkotyków, pieniądze pochodzące z obrotu narkotykami oraz broń palną gazową z amunicją. Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 48-letniemu mieszkańcowi Pułtuska kilkudziesięciu zarzutów udzielania środków odurzających w celu osiągnięcia korzyści majątkowych, a nadto nieodpłatnego udzielania oraz posiadania środków zabronionych w postaci amfetaminy.

Podejrzanemu za handel grozi do 10 lat więzienia. Na wniosek Policji i Prokuratora Sąd Rejonowy w Pułtusku  zastosował wobec niego tymczasowy trzymiesięczny areszt.

Wobec dwóch pozostałych podejrzanych zastosowane zostały środki zapobiegawcze w postaci dozorów Policji.

Sprawa ma charakter rozwojowy, przewidziane są kolejne zatrzymania.

Powrót na górę