fbpx
wtorek, 02 czerwiec 2020

Znęcał się nad konkubiną

napisane poniedziałek, 30 marzec 2020 10:17
Zdjęcie autorstwa Odonata Wellnesscenter z Pexels Zdjęcie autorstwa Odonata Wellnesscenter z Pexels

Kronika KPP Pułtusk

30 letni mieszkaniec gminy Obryte znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją 24 letnią konkubiną, wszczynał awantury domowe, podczas których ubliżał konkubinie słowami wulgarnymi, popychał, szarpał za ubrania. Na wniosek Policji Prokuratura Rejonowa w Pułtusku wobec mężczyzny został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji, zakazu zbliżania do pokrzywdzonej i wszelkiego kontaktowania się z nią i nakaz opuszczenia wspólnie zajmowanego lokalu na okres trzech miesięcy.

22.03. Zatory – Mieszkaniec powiatu pułtuskiego kierował rowerem po drodze publicznej, nie stosując się do orzeczonego przez Sąd Rejonowy w Pułtusku zakazu kierowania pojazdami rowerowymi.

23.03. Pułtusk – Nieznany sprawca ukradł tablicę rejestracyjną z samochodu marki Toyota, działając na szkodę 68 letniego mieszkańca Pułtuska.

21.03. Pułtusk – 43 letni mieszkaniec Pułtuska kierował samochodem marki VW Passat będąc w stanie nietrzeźwości 1,12 mg/l.

23.03. Gródek Rządowy – 20 letni mieszkaniec powiatu pułtuskiego kierował samochodem marki Audi będąc w stanie nietrzeźwości 0,47 mg/l.

Liczba:
legitymowań- 287
interwencji- 14
nietrzeźwych kierujących- 2

Oficer prasowy policji

podkomisarz Milena Kopczyńska