fbpx
sobota, 06 czerwiec 2020

Tydzień działań strażaków

napisane poniedziałek, 06 kwiecień 2020 16:03
Fot. OSP Obryte Fot. OSP Obryte

 W dniach 30.03.2020 r. – 05.04.2020 r. jednostki straży pożarnych z terenu powiatu pułtuskiego uczestniczyły w 10 zdarzeniach

31 marca
Cztery zastępy Straży Pożarnej: jeden z JRG (4 strażaków), dwa z OSP Pokrzywnica (8 strażaków) i jeden z OSP Pobyłkowo (6 strażaków) ugasiły pożar ściółki leśnej w miejscowości Kępiaste gm. Pokrzywnica. Przypuszczalną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia.
Dwa zastępy z JRG (8 ratowników) i jeden zastęp z OSP Winnica (6 ratowników) usunęły skutki wypadku samochodu osobowego w miejscowości Golądkowo gm. Winnica. Osób poszkodowanych nie było. Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było niezachowanie ostrożności podczas włączania się do ruchu.

01 kwietnia
Jeden zastęp z JRG (4 strażaków) ugasił pożar suchej trawy w Pułtusku przy ul. Sukienniczej. Przypuszczalną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia.

02 kwietnia
Jeden zastęp z JRG (4 ratowników) usunął skutki kolizji samochodu osobowego w Pułtusku na ul. Warszawskiej. Osób poszkodowanych nie było. Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było niezachowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

03 kwietnia
Jeden zastęp z JRG (4 strażaków) ugasił pożar suchej trawy w Pułtusku przy ul. Al. Wojska Polskiego. Przypuszczalną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia.
Jeden zastęp z JRG (4 strażaków) i jeden z OSP Obryte (6 strażaków) ugasiły pożar ściółki leśnej w Pułtusku. Przypuszczalną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia.

04 kwietnia
Jeden zastęp z OSP Obryte (5 strażaków) ugasił pożar tui w miejscowości Obryte. Przypuszczalną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia.

05 kwietnia
Jeden zastęp z JRG (4 strażaków) i jeden zastęp z OSP Trzciniec ( 6 strażaków) ugasiły pożar suchej trawy w miejscowości Zakręt gm. Pułtusk. Przypuszczalna przyczyna pożaru było zaprószenie ognia.
Jeden zastęp z OSP Głodowo (6 strażaków) ugasił pożar starych palet i śmieci w miejscowości Boby gm. Pułtusk.

Oficer prasowy PSP

Oficer prasowy KP PSP w Pułtusku kpt. Konrad Chrzanowski