fbpx
wtorek, 02 czerwiec 2020

Śmierć na drodze [zdjęcia i film]

napisane piątek, 24 kwiecień 2020 08:00

Kilkanaście minut po godzinie 7 rano, w miejscowości Skłudy (gm. Obryte) stracił życie młody mężczyzna

Z pierwszych informacji wynika, że doszło tam do wypadku drogowego. Kierujący 29-latek prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Przybyli na miejsce ratownicy podjęli próbę reanimacji, jednak kierujący zmarł. Osierocił troje dzieci.


POLICJA: Do zdarzenia doszło przed godz. 7. na terenie gminy Obryte. Na prostym odcinku drogi, z nieznanych przyczyn, młody mężczyzna stracił prawdopodobnie panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w drewniany słup trakcji elektrycznej. Kierowca poniósł śmierć na miejscu.


OSP Obryte: Godz. 7.00 dostajemy zgłoszenie od dyspozytora KP PSP w Pułtusku o wypadku drogowym w miejscowości Skłudy/gm. OBRYTE gdzie kierowca stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego dachował i wypadł z pojazdu. Gdy dotarliśmy na miejsce, kierowca był już reanimowany przed przyjazdem służb przez osobę trzecią za co należy się wielki szacunek, że z wielu osób przejeżdżających to właśnie ta osoba udzieliła pomocy. Następnie poszkodowany został przejęty przez strażaków do czasu przyjazdu ZRM. Mimo długiej reanimacji nie udało przywrócić się czynności życiowych.

Redakcja WPU24

Jarosław Kopeć
tel. 512 947 515

Media

Galeria