3 makowian w rękach policji

3 makowian w rękach policji

Funkcjonariusze Wydziałów: Prewencji i Kryminalnego zatrzymali trzech mieszkańców Makowa Mazowieckiego. Mężczyźni posiadali znaczne ilości substancji odurzających.


Cała akcja została przeprowadzona kilka dni temu. Wykonując czynności służbowe na terenie Pułtuska, policjanci Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego, podjęli czynności wobec podejrzanych o posiadanie zabronionych substancji. Nerwowe zachowanie mężczyzn wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy a ich przypuszczenia potwierdziły się jak znaleźli przy nich marihuanę. Plastikowy pojemnik z zawartością suszu został zabezpieczony przez policjantów a dwóch mężczyzn zatrzymanych - 30 i 43 letni mieszkańcy Makowa Mazowieckiego.
W ciągu następnego dnia doszło do zatrzymania kolejnego mężczyzny związanego z przestępczym procederem. W ręce policjantów Wydziału Kryminalnego trafił 31- latek z terenu Makowa. Ponadto funkcjonariusze znaleźli w jego mieszkaniu znaczne ilości  narkotyków.
Zatrzymany usłyszał już zarzut. Został objęty policyjnym dozorem. Sąd Rejonowy w Pułtusku podejmie decyzję o jego dalszym losie.

Powrót na górę