Aż 11 ważnych interwencji

Aż 11 ważnych interwencji

W dniach 05.11.2018 r. 09.11.2018 r. jednostki straży pożarnych z terenu powiatu pułtuskiego uczestniczyły w 11zdarzeniach:

 5 listopada

Jeden zastęp z OSP Świeszewko (4 ratowników) usunął drzewo tarasujące ruch na drodze gminnej w miejscowości Świeszewko gm. Świercze.
Jeden zastęp z JRG Pułtusk (3 ratowników) oraz jeden zastęp z OSP Pokrzywnica (4 ratowników) pomogły Policji w poszukiwaniu zaginionej osoby w miejscowości Koziegłowy gm. Pokrzywnica. Niestety nie odnaleziono poszukiwanej osoby.

 6 listopada

Jeden zastęp z OSP Pobyłkowo Duże (4 ratowników) usunął niebezpieczne pochylone drzewo na drogę gminna w miejscowości Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica.
Trzy zastępy z JRG Pułtusk (10 ratowników) i jeden zastęp z OSP Pokrzywnica (3 ratowników) usunęły skutki wypadku samochodu ciężarowego z osobowym na drodze krajowej nr 61 w miejscowości Pogorzelec gm. Pokrzywnica. W zdarzeniu ranna została jedna osoba. Przypuszczalną przyczyna wypadku było niezachowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Jeden zastęp z OSP Gzy (4 strażaków) ugasił pożar śmieci na cmentarzu parafialnym w miejscowości Gzy.
Dwa zastępy z JRG Pułtusk (8 ratowników) zlikwidowały zadymienie na klatce schodowej w budynku wielorodzinnym w Pułtusku na ul. 17 Sierpnia. Ratownicy przewietrzyli pomieszczenie i klatkę schodową. Przyczyna zadymienia był niedrożny przewód kominowy.

 7 listopada

Jeden zastęp z JRG Pułtusk (4 ratowników) oraz jeden zastęp z OSP Winnica (6 ratowników) usunęły skutki kolizji trzech samochodów osobowych na drodze wojewódzkiej nr 571
w miejscowości Winnica gm.
Winnica

 8 listopada

Dwa zastępy z JRG Pułtusk (8 ratowników) oraz zastęp z OSP Głodowo (5 ratowników) usunęły skutki wypadku dwóch samochodów osobowych na drodze krajowej nr 61 w miejscowości Boby gm. Pułtusk. Przypuszczalną przyczyna wypadku było niezachowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W zdarzeniu ranna została jedna osoba.
Dwa zastępy z JRG Pułtusk (8 ratowników) oraz zastęp z OSP Głodowo (5 ratowników) usunęły skutki wypadku samochodu osobowego na drodze powiatowej w miejscowości Białowieża gm. Pułtusk. W zdarzeniu ranna została jedna osoba.

 9 listopada

Jeden zastęp z OSP Obryte (3 strażaków) ugasił pożar śmieci na cmentarzu parafialnym w miejscowości Sokołowo Włościańskie gm. Obryte.
Dwa zastępy z JRG Pułtusk (8 ratowników) oraz jeden zastęp z OSP Pniewo (6 ratowników) i dwa zastępy z OSP Zatory ( 6 ratowników) usunęły skutki wypadku dwóch samochodów osobowych w Zatorach na ul. Jana Pawła II. W zdarzeniu ranna została jedna osoba.
Powrót na górę