fbpx
niedziela, 29 marzec 2020

Dachowanie i dwie stłuczki

napisane czwartek, 24 styczeń 2019 17:04
Fot. pixabay.com - zdjęcie poglądowe Fot. pixabay.com - zdjęcie poglądowe

Czwartek okazał się pracowity dla pułtuskich policjantów i powodował utrudnienia dla uczestników ruchu drogowego

Wczoraj w godzinach wieczornych doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Niestępowo Włościańskie. Mężczyzna kierując pojazdem osobowym marki Fiat podczas wyprzedzania pojazdu stracił panowanie nad autem w skutek czego dachował. Kierujący z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Ustalenia policjantów wskazały, że mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości, ponadto kierował pojazdem mając orzeczony przez sąd zakaz poruszania się pojazdami mechanicznymi.

Około godziny 13:00 na drodze krajowej K61 (ul. Kościuszki) doszło do zdarzenia z udziałem trzech samochodów. Kierujący pojazdem marki BMW w wyniku niedostosowania prędkości do warunków ruchu najechał na tył poprzedzającego pojazdu marki Fiat. Siła uderzenia była tak duża, ze samochód uderzył w znajdujący się przed nim kolejny pojazd marki Opel.  Na szczęście  w wyniku tego zdarzenia nikt nie doznał obrażeń.

Godzinę później samochód ciężarowy marki Man, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy jadącemu drogą nr 571 w kierunku Pułtuska, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Opel. W tym zdarzeniu również obyło się bez osób poszkodowanych

Policjanci apelują o rozwagę i rozsądek na drodze.

Oficer prasowy policji

podkomisarz Milena Kopczyńska