fbpx
niedziela, 05 kwiecień 2020

Kronika policyjna

napisane poniedziałek, 28 styczeń 2019 12:50

17.01. – gm. Pokrzywnica – Nieznany sprawca po uprzednim zniszczeniu dwóch kłódek zabezpieczających drzwi do garażu, dostał się do wnętrza, a następnie dokonał kradzieży quada CAN-AM o wartości 60 tyś złotych na szkodę 33 – letniego mieszkańca powiatu pułtuskiego. Postępowanie prowadzi KP Pokrzywnica.

19.01. -  Winnica  – Nieznany sprawca po uprzednim zdemontowaniu z ciągnika rolniczego marki Renault dokonał kradzieży lewych drzwi kabiny o wartości 1500 zł na szkodę mieszkańca powiatu pułtuskiego. Postępowanie prowadzi KPP w Pułtusku.

23.01. gm. Winnica  – Nieznany sprawca dokonała za pośrednictwem portalu internetowego oszustwa polegającego na wystawieniu na sprzedaż  konsoli PlayStation. Mieszkaniec Pułtuska po dokonaniu zapłaty do chwili obecnej nie otrzymała zakupionego przedmiotu.  Postępowanie prowadzi KPP w Pułtusku

23.01. Zatory – 37- letni mężczyzna znęcał się psychicznie nad swoją matką, będąc w stanie nietrzeźwości zakłócał jej spoczynek nocny groził oraz używał w stosunku do niej słów wulgarnych. Prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, zakazu zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzoną oraz nakaz opuszczenia lokalu mieszkalnego na okres dwóch miesięcy. Postępowanie prowadzi KPP Pułtusk.


legitymowań- 617
wypadków- 0
interwencji- 35
nietrzeźwych kierujących- 2

Oficer prasowy policji

podkomisarz Milena Kopczyńska

Więcej w tej kategorii: Zmarł siedząc Stracił, bo gnał