fbpx
środa, 08 kwiecień 2020

Kradzież w Urzędzie Gminy

napisane piątek, 01 luty 2019 15:53

26.01. – Pokrzywnica: nieznany sprawca z torebki znajdującej się w niezamkniętym pomieszczeniu służbowym Urzędu Gminy w Pokrzywnicy dokonał zaboru w celu  przywłaszczenia mienia w postaci skórzanego portfela z zawartością dokumentów oraz pieniędzy w kwocie 170 zł działając na szkodę 61- letniej mieszkanki powiatu pułtuskiego. Postępowanie prowadzi KPP Pułtusk.

27.01. –  Pułtusk: Nieznany sprawca z niezamkniętego mieszkania dokonał kradzieży  portfela z zawartością dowodu osobistego 82- letniego mieszkańca Pułtuska. Postępowanie prowadzi KPP Pułtusk.
27.01.- Pułtusk: 47- letni mężczyzna znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją 52 – letni konkubiną. Prokuratura zastosowała  wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji oraz zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzoną. Postępowanie prowadzi KPP  Pułtusk.
27.01.- Pułtusk: 40- letni mężczyzna znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją 36 – letnią żoną. Postępowanie prowadzi KPP  Pułtusk.
28.01. – gm. Zatory: Nieznany sprawca po uprzednim wyważeniu drzwi do domku letniskowego dostał się do jego wnętrza a następnie przywłaszczył sprzęt RTV oraz narzędzia ogrodowe o łącznej wartości 2500 zł na szkodę 54- letniego mieszkańca Warszawy. Postępowanie prowadzi KPP Pułtusk.
29.01.- Pułtusk: Nieznany sprawca z niezamkniętego samochodu marki Renault zabrał w celu przywłaszczenia komplet kluczy marki ,,Sato" oraz różnego rodzaju klucze i narzędzia znajdujące się w aluminiowej skrzynce. Łączna wartość skradzionych rzeczy 1100 zł na szkodę 37 – letniego mieszkańca Pułtuska Postępowanie prowadzi KPP Pułtusk.
31.01.- Kleszewo: 46- letni mężczyzna kierując pojazdem marki Daewoo wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi marki Fiat którym kierował 57- letni mężczyzna z powiatu ostrołęckiego . W wyniku zderzenia pojazdów kierowcy zostali przewiezieni do szpitala.

legitymowań- 548
wypadków- 2
interwencji- 28
nietrzeźwych kierujących- 2

Oficer prasowy policji

podkomisarz Milena Kopczyńska