fbpx
piątek, 03 kwiecień 2020

Trzy oszustwa w tydzień

napisane poniedziałek, 18 luty 2019 11:58

Kronika policyjna

8.02. – Pokrzywnica: Nieznany mężczyzna podający się za Szymona C. doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia mieniem 62-letniego mieszkańca powiatu pułtuskiego w kwocie 1150 zł, w ten sposób, że po otrzymaniu zdjęcia potwierdzającego wpłatę uzgodnionej kwoty pieniędzy za kosiarkę samojezdną wystawioną  na sprzedaż na jednym z portali internetowych, do chwili obecnej poszkodowany  nie otrzymał zakupionego przedmiotu. Postępowanie prowadzi PP w Pokrzywnica.

14.02. – Pułtusk: Osoba podająca się za Jerzego G. doprowadziła do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 6671,04 zł w ten sposób ,że pokrzywdzony mieszkaniec powiatu pułtuskiego przelał kwotę na poczet zakupionych bloczków betonowych i do dnia dzisiejszego nie otrzymał materiału ani zwrotu pieniędzy. Postępowanie prowadzi KPP Pułtusk.

15.02. –  Pułtusk: Mieszkanka powiatu pułtuskiego za pośrednictwem portalu internetowego zakupiła zabawkę dla dzieci o wartości 45 zł. Po dokonaniu zapłaty na konto bankowe kobieta do chwili obecnej  nie otrzymała zakupionego przedmiotu. Postępowanie prowadzi KPP w Pułtusku.

legitymowań- 546
wypadków- 0
interwencji- 26
nietrzeźwych kierujących- 7

Oficer prasowy policji

podkomisarz Milena Kopczyńska