fbpx
piątek, 10 kwiecień 2020

BRUTAL skutecznie namierzony

napisane poniedziałek, 25 luty 2019 11:04
Zdjęcie poglądowe. Pixabay.com Zdjęcie poglądowe. Pixabay.com

50- letni mieszkaniec gminy Pokrzywnica znęcał się psychicznie nad swoją żoną. Będąc pod wpływem alkoholu wszczynał z nią awantury podczas których wyzwał ją używając słów wulgarnych, groził pozbawieniem życia, wyrzucał z domu, a także szarpał kobietę za ubrania popychał i uderzał ręką po całym ciele

15.02. –  gm. Pułtusk – 30-letnia mieszkanka powiatu pułtuskiego, zakupiła za pośrednictwem portalu internetowego wózek dziecięcy o wartości 345 zł. Po dokonaniu zapłaty na konto bankowe kobieta do chwili obecnej  nie otrzymała zakupionego przedmiotu. Postępowanie prowadzi KPP w Pułtusku.

15.02. –  Pułtusk  – Mieszkanka powiatu pułtuskiego za pośrednictwem portalu internetowego zakupiła łóżeczko turystyczne dla dziecka o wartości 259,34 zł. Po dokonaniu zapłaty na konto bankowe kobieta do chwili obecnej  nie otrzymała zakupionego przedmiotu. Postępowanie prowadzi KPP w Pułtusku.

15.02. Pułtusk -  20 - letni mieszkaniec Pułtuska kierował samochodem osobowym  na drodze publicznej będąc w stanie nietrzeźwości (0,39 mg/l) alkoholu w wydychanym powietrzu.  Postępowanie prowadzi KPP w Pułtusku.

15.02.- gm. Pokrzywnica – 50- letni mieszkaniec gminy Pokrzywnica znęcał się psychicznie nad swoją żoną. Będąc pod wpływem alkoholu wszczynał z nią awantury podczas których wyzwał ją używając słów wulgarnych, groził pozbawieniem życia, wyrzucał z domu, a także szarpał kobietę za ubrania popychał i uderzał ręką po całym ciele. Prokurator Rejonowy w Pułtusku zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu zbliżania się na odległość 50 m  i kontaktowania się z pokrzywdzoną. Postępowanie prowadzi KPP Pułtusk.

16.02.- gm. Zatory – Nieznany sprawca po uprzednim wyważeniu drzwi wejściowych do domu letniskowego dostał się do jego wnętrza, a następnie dokonał kradzieży antyków wykonanych z mosiądzu, maszyny do pisania , maszyny do liczenia o łącznej wartości 9130 zł  na szkodę 54- letniego mieszkańca Warszawy. Postępowanie prowadzi KPP Pułtusk

17.02. Pułtusk – 35-letni mieszkaniec Pułtuska umyślnie dokonał zniszczenia szyby czołowej w samochodzie marki Honda oraz szyby w oknie domu mieszkalnego powodując ogólne straty powyżej 500 zł działając na szkodę 64-letniego mieszkańca Pułtuska. Postępowanie prowadzi KPP Pułtusk.

20.02. Stare Grochy - 44–letni mężczyzna kierował po drodze publicznej pojazdem marki Opel nie stosując się do orzeczonego przez Sąd zakazu kierowania oraz wbrew decyzji Starosty o cofnięciu uprawnień do kierowania w zakresie kat.B. Postępowanie prowadzi KPP w Pułtusku.

legitymowań- 722
wypadków- 0
interwencji- 20
nietrzeźwych kierujących- 1

Oficer prasowy policji

podkomisarz Milena Kopczyńska