fbpx
czwartek, 09 kwiecień 2020

Faceci, co z wami?

napisane poniedziałek, 11 marzec 2019 11:27
Zdjęcie poglądowe. Pixabay.com Zdjęcie poglądowe. Pixabay.com

12.09.2017r.-1.03.2019r. - Pułtusk: 30 letni mieszkaniec Pułtuska znęcał się psychicznie nad swoją 42-letnią konkubiną

Będąc pod wpływem alkoholu wszczynał z nią awantury podczas których wyzwał ją używając słów wulgarnych, poniżał oraz utrudniał sprawowanie opieki nad dzieckiem. Prokurator Rejonowy w Pułtusku zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji i zobowiązania stawiennictwa się do KPP Pułtusk jeden raz w tygodniu, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej na odległość 50 metrów oraz wszelkiego kontaktowania się z pokrzywdzoną. Ponadto mężczyzna otrzymał nakaz opuszczenia lokalu mieszkalnego na okres dwóch miesięcy.  Postępowanie prowadzi KPP Pułtusk.

01.09.2018r. -02.03.2019r. - gm. Zatory: 38-letni mężczyzna zamieszkujący na terenie gminy Zatory znęcał się psychicznie nad swoją  żoną. Będąc trzeźwy wszczynał awantury podczas których wyzwał ją używając słów wulgarnych, poniżał, ośmieszał, krytykował, ciągle niepokoił oraz groził pozbawieniem życia. Mężczyzna także używał siły fizycznej wobec żony szarpiąc ją, popychając oraz bijąc otwartymi dłońmi po głowie. Prokurator Rejonowy w Pułtusku zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji, zakaz zbliżania się na odległość 10 metrów i kontaktowania się z pokrzywdzoną. Ponadto mężczyzna otrzymał nakaz opuszczenia lokalu mieszkalnego zajmowanego wspólnie z pokrzywdzoną na okres dwóch miesięcy. Postępowanie prowadzi KPP Pułtusk.

05.03. gm. Obryte:  58- letni mieszkaniec powiatu pułtuskiego kierował samochodem osobowym po drodze publicznej będąc w stanie nietrzeźwości (1,43 mg/l) alkoholu w wydychanym powietrzu, jednocześnie  nie stosując się do orzeczonego przez Sąd zakazu kierowania.  Postępowanie prowadzi KPP w Pułtusku.

07.03. Pułtusk:  43 - letni mieszkaniec woj. wielkopolskiego kierował samochodem osobowym marki Seat po drodze publicznej będąc w stanie nietrzeźwości (1,08 mg/l) alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna posiadał zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi wydany przez Sąd Rejonowy w Wałczu. Postępowanie prowadzi KPP w Pułtusku.


legitymowań- 601
wypadków- 1
interwencji- 21
nietrzeźwych kierujących- 2

Oficer prasowy policji

podkomisarz Milena Kopczyńska