fbpx
poniedziałek, 30 marzec 2020

Marihuana w sklepie

napisane poniedziałek, 01 kwiecień 2019 14:11

W piątek policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową zatrzymali 30-latka w związku z posiadaniem środków odurzających

Funkcjonariusze na terenie gm. Obryte w jednym ze sklepów spożywczych ujawnili kilkanaście gramów suszu roślinnego. W trakcie przeszukania miejsca zamieszkania zatrzymanego mężczyzny, również ujawniono środki odurzające w postaci marihuany.

W piątek (tj. 28.03.2019r.) w godzinach popołudniowych Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku udali się do jednego ze sklepów na terenie gminy Obryte, gdzie ujawnili i zabezpieczyli kilkanaście gramów marihuany. Funkcjonariusze w mieszkaniu zatrzymanego 30-latniego mieszkańca powiatu pułtuskiego również ujawnili i zabezpieczyli znaczną ilość suszu roślinnego. Mężczyzna przyznał się do posiadania środków odurzających.

Funkcjonariusze prowadzą czynności w celu wyjaśnienia, czy nie doszło do przestępstwa handlu narkotykami. Odpowiedzialność karna za posiadanie oraz handel środkami odurzającymi, to kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Oficer prasowy policji

podkomisarz Milena Kopczyńska