fbpx
środa, 08 kwiecień 2020

Bójka trzech kobiet

napisane poniedziałek, 06 maj 2019 11:00

26.04. Pułtusk: 45-letni mieszkaniec powiatu pułtuskiego, zakupił za pośrednictwem portalu internetowego pasek skórzany o wartości 170 zł. Po dokonaniu zapłaty na konto bankowe mężczyzna do chwili obecnej nie otrzymał zakupionego przedmiotu. Postępowanie prowadzi KPP w Pułtusku.

27.04. Pułtusk:– Dwie kobiety w wieku 37 i 54 lat wspólnie i w porozumieniu dokonały pobicia 45-letniej mieszkanki powiatu pułtuskiego narażając na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia. Postępowanie prowadzi KPP Pułtusk.

28.04 Pułtusk: 59 letni mieszkaniec Pułtuska znęcał się psychicznie nad swoim synem. Będąc pod wpływem alkoholu wszczynał z nim awantury podczas których wyzwał go używając słów wulgarnych, groził pozbawieniem życia. Mężczyzna również znęcał się nad swoją 45-letnią żoną, wyzywając ją słowami wulgarnymi, uderzając pięścią po całym ciele oraz kopiąc. Prokurator Rejonowy w Pułtusku zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, zakazu zbliżania się na odległość 20 m, kontaktowania się z pokrzywdzonymi oraz nakaz opuszczenia lokalu mieszkalnego na okres trzech miesięcy. Postępowanie prowadzi KPP Pułtusk.

29.04. Szygówek: Nieustalony sprawca z terenu działki letniskowej po uprzednim zerwaniu zabezpieczeń zabrał w celu przywłaszczenia łódkę lekką wykonaną z tworzywa sztucznego koloru grafitowego o wartości 1800 zł na szkodę 60-letniego mieszkańca Warszawy. Postępowanie prowadzi KPP Pułtusk

29.04. Pułtusk: Nieznany sprawca korzystając z nieuwagi mieszkającej samotnie 86-letniej mieszkanki Pułtuska, dostał się do niezamkniętego domu, skąd zabrał w celu przywłaszczenia pieniądze w kwocie 600 zł, oraz złotą biżuterię o łącznej wartości 5000 zł. Postępowanie prowadzi KPP Pułtusk

30.04. Zatory:  48 - letni mieszkaniec powiatu pułtuskiego kierował samochodem osobowym  po drodze publicznej będąc w stanie nietrzeźwości (0,99 mg/l) alkoholu w wydychanym powietrzu, oraz wbrew decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania. Postępowanie prowadzi KPP w Pułtusku.

03.05. Gzowo: 43 - letni mieszkaniec powiatu piaseczyńskiego sterował łodzią wędkarską napędzaną silnikiem spalinowym po rzece Narew będąc w stanie nietrzeźwości (0,46 mg/l) alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzi KPP w Pułtusku.

03.05. Dzierżenin: 46 - letni mieszkaniec powiatu pułtuskiego kierował samochodem osobowym  po drodze publicznej będąc w stanie nietrzeźwości (0,72 mg/l) alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzi KPP w Pułtusku.

03.05. Pułtusk: 32 - letni mieszkaniec Pułtuska sterował łodzią wędkarską napędzaną silnikiem spalinowym po rzece Narew będąc w stanie nietrzeźwości (0,77 mg/l) alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzi KPP w Pułtusku.

legitymowań- 690
wypadków- 0
interwencji- 33
nietrzeźwych kierujących- 5
KPP Pułtusk

Oficer prasowy policji

podkomisarz Milena Kopczyńska